Новини

05.07.2019 14:31
До уваги депутатів районної ради!

16 липня 2019 року о 10 00 год в приміщенні сесійної зали відбудеться 41 сесія районної ради

 27.06.2019 12:08
28 червня – День Конституції України24.06.2019 14:41
Визначили план дій21.06.2019 11:40
23 червня – День державної служби19.06.2019 12:50
Відбулася відеонарада      Архів новин

Урядові портали

 

Звернення до мешканців Борщівщини, депутатів різних рівнів, місцевих голів, керівників підприємств, установ, фермерських господарств з приводу проведення благоустрою - 16.03.2015 10:02

Шановні краяни !

Здавна в українців була гарна і добра традиція з настанням весни  впорядковувати помешкання та садиби. Тепла зима передала естафету   весні. Погідливі дні тішать теплом, тож кожну нагоду варто використати для благоустрою, тим паче, що невдовзі – Великдень.

   Звертаємося до всіх  з проханням дружно взятися за впорядкування території: прибрати та вивезти сміття, яке нагромадилося за зиму, привести у належний вигляд будівлі, господарсько-складські споруди, огорожі. Пам’ятайте, що сміття слід вивозити на санкціоновані сміттєзвалища, які  також треба впорядкувати. Маємо потурбуватися про порядок у місцях вічного спочинку, береги ставків, річок, парки і сквери, узбіччя доріг та лісосмуги, майданчики біля громадських криниць тощо. Добрий господар завжди турбувався і про власне обійстя. Тож подбайте про належний порядок довкола місцевої ради, школи, дитсадочка, храму, закладів культури та медицини, крамниці, господарських споруд.

   Наголошуємо, що наведення ладу в кожному населеному пункті, надання їм привабливості повинно бути  повсякденною звичкою, а не разовим заходом, тим більше – з примусу. Турбота про порядок на власному подвір’ї, а також вулиці, рідному селі чи містечку - елемент  нашої культури, свідомості , про що треба турбуватися спільно вчителям, вихователям, батькам, громадськості. Підтримувати ці починання мають громадські об’єднання, церковні братства, депутати. Сподіваємося, що  у цей відповідальний для країни період місцеві голови триматимуть на особистому контролі питання життєдіяльності громади,  зокрема благоустрою населеного пункту, визначать відповідальних за певну територію, вид робіт і т.п.

   Тож закликаємо депутатів, керівників підприємств, організацій, закладів долучитися до весняної передвеликодньої толоки і надати посильну допомогу у благоустрої. Подбаймо про чисте повітря, про наших нащадків, про ошатність сіл, селищ, міста – посадімо деревце, кущ, розчистьмо потічок. Толокою наші прадіди зводили храми і читальні, корчували праліс, засівали ниву… Беручи участь у толоці, -  зробимо гарнішими наші садиби, вулиці, наш край.

  Депутати районної ради


  Розробка та дизайн - www.siriusone.net

Офіційний сайт Борщівської районної ради 2011